Jdi na obsah Jdi na menu
 


EMMA

10. 9. 2008

CLAIRE  HOLT  !!!!!

Povolání:             herečka 

Věk :                    20      

Datum nar. :         1.1.   1988

Místo nar. :          Austrálie

Znamení:            Kozoroh

 

ŽIVOTOPIS

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti  Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky EMMA Z H2O !!!!!!!!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Emma

(petr.burdik@seznam.cz, 26. 11. 2008 18:14)

Emma je pěkná holka i herečka.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 

 

Portrét


Poslední fotografie